Nabídka výstav fotografií

Zoologické postřehy od Indického oceánu
Fotografická výstava zvířat a ptáků (ze Srí Lanky, Mauricia a Keni), snímky s popisky. Adjustováno na 14 černých kartonech 100×70 cm. Autoři: Klára a Pavel Bezděčkovi.
Vystaveno v Jihlavě, Pavlově, Humpolci a Třešti.
Lze spojit s následující výstavou Báječné Peru.
Báječné Peru
Fotografická výstava krajin, přírody a lidí v Peru, snímky s popisky. Adjustováno na 24 černých kartonech 100×70 cm a 10 černých kartonech 70×50 cm.
Autoři: Klára a Pavel Bezděčkovi + několik dalších účastníků dvou studijních cest do Peru. Vystaveno v Jihlavě, Třešti, Olomouci.
Kouzelnou Českou i Moravskou vrchovinou
Fotografická výstava krajin Českomoravské vrchoviny, snímky bez popisků. Adjustováno na 30 černých kartonech 100×70 cm. Autor P. Bezděčka. Vystaveno V Jihlavě (2×) a Uh. Brodě
Jiné rozměry vnímání
Soubor „podivných“ fotografií (fotomontáže) s veselými (ujetými) popisky. Nadsázka, recese, humor. Adjustováno na 28 černých kartonech 100×70 cm. Autor P. Bezděčka. Vystaveno v Jihlavě, Olomouci, Mohelně, Přibyslavi.
Bláznivé tramvaje
Pábitelská výstava o životě tramvají s dost dlouhými popisky (spíše příběhy). Momentálně adjustováno na 15 černých kartonech formátu 100×70 cm, ale ještě dalších 10 jich lze vytisknout a doplnit. Autor P. Bezděčka. Vystaveno v Jihlavě (2×) a Olomouci.
Barevné Slovácko
Vesměs volné snímky. Z toho 4 jsou formátu 100×70 cm, dalších asi 60 snímků formátu cca A3 a 40 formátu A4. Bez popisků.
Jedná se o snímky z folklorních akcí v Uh. Hradišti, Vlčnově, Kuželově, Starém Hrozenkovu, Velké nad Veličkou, Hrubé Vrbce, bez popisků. Autor P. Bezděčka. Vystaveno v Uh. Hradišti, Uh. Brodě, Luhačovicích, Bojkovicích, Vlčnově, Buchlovicích, Jihlavě.
Jihlavské obrázky
Soubor ca 40 volných snímků formátu A3, bez popisků. Autor: P. Bezděčka. Vystaveno v Jihlavě, Přibyslavi, Uh. Brodě.
Krajina z ruky
Soubor 67 menších fotografií adjustovaných na 30×40 cm černých kartonech, 24 fotek volných. Lze vystavit libovolně nebo mohu dodat 50 snímků adjustovaných v prosklených černých dřevěných rámech.
Jedná se o krajiny a zákoutí Bílých Karpat (především Kopanice). Vystaveno Uh. Hradišti, Uh. Brodě, Luhačovicích, Bojkovicích, Vlčnově, Buchlovicích, Veselí nad Moravou, Starém Hrozenkově, v Třebíči, Dačicích a Jihlavě. Velká část fotek uplatněna v knížce „Kopanice spomjénkami šperkované“ autorů P. Bezděčky a M. Gazdové.
Kouzko koroze
Soubor ca 60 snímků formátu 30×40 cm, lze vystavit libovolně nebo 50 z nich do výše uvedených černých dřevěných prosklených rámků autora. Jedná se o detaily koroze kovů, dřeva, barev… s popisky, divácky velmi atraktivní. Autor P. Bezděčka. Vystaveno v Uh. Hradišti, Uh. Brodě (2×), Třebíči, Jihlavě, Dačicích, Humpolci, Mohelně.
Utajení obyvatelé sakrálních staveb
Fotografická výstava s přírodovědným podtextem. Jedná se o velké formáty fotek bezobratlých živočichů, ptáků a netopýrů s delšími popisky. Intimní pohledy do hnízd, detaily, makro, atd. Snímky adjustovány na 32 černých kartonech formátu 100×70 cm. Návštěvnicky velmi dobře hodnocena. Vystaveno v Jihlavě. Autoři: Bezděčka, Kovařík, Poprach. Velká část fotek uplatněna ve stejnojmenné knize týchž autorů.

Realizované výstavy fotografií